Forum Εθνικής Σχολής Δημόσιας Διοίκησης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

+49
Dioni90
aisiodoksia
NIKILE
Jimmy
el1
faidra2021
Aimilia
Πέγκυ Καρρά
Peugeot
iroessda90
Hercules
Bikos
stavd
Kalli
Απόφοιτος
PetiteAnn
nk_rtio
evakou
Alba
Markk.
Zampela83
Giannis123
Faidra
gkampaki
gery
Renderman
AI3
Blakeye
Nefeli92
elenka
Dim07
GUS
efidox
elenam
Vaso
alekoulini
Douce
Yiannis
Fay
Efi
Ernie
Admin
contender
dimitram
Amaryllis
Krzysztof Warzycha
letago
Efipapad
stavros
53 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Σαβ Νοε 21, 2020 10:11 pm
Καλώς ήρθατε στο νέο φόρουμ της ΕΣΔΔΑ.

Είναι η πρώτη φορά που είμαι διαχειρίστρια και να μου συγχωρέσετε τα όποια μου λάθη στα "πρώτα μου βήματα" εδώ.

Βγήκε η ΚΥΑ για τον καθορισμό των εισακτέων ήτοι 160 άτομα για την ΚΗ σειρά:

ΦΕΚ Β 5137/2020


ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ : https://esdda2.freeforums.net/


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Πεμ Φεβ 18, 2021 8:52 pm, 1 φορά

Αρέσει στους stavros, Zampela83, letago, Faidra, dimitram, contender, Ernie και

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Σαβ Νοε 21, 2020 11:09 pm
Από ότι φαίνεται τρέχουν οι διαδικασίες και μπορεί να έχουμε τον διαγωνισμό αρχές 2021.

Όλα βέβαια εξαρτώνται και από τις εξελίξεις του covid-19.

Αρέσει στους χρήστες Faidra, contender και Irakman

avatar
stavros
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Σαβ Νοε 21, 2020 11:18 pm
Δεν προηγουταν της κυα τα προηγουμενα χρονια, το εγγραφο προς τις υπηρεσιες που ζητουσε τις αναγκες για αποφοιτους;

(πρωτο σχολιο καλη επιτυχια)

Αρέσει στους χρήστες Admin και Faidra

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Σαβ Νοε 21, 2020 11:23 pm
Έχω την εντύπωση ότι οι θέσεις από τα υπουργεία έχουν ήδη ζητηθεί μαζί με τον ΚΖ. Θα το κοιτάξω και θα σου πω...

Υ.Γ. Έχω μπερδευτεί λίγο με το φόρουμ... δεν ξέρω αν εδώ είναι οι δημόσιες συζητήσεις ή κάπου αλλού... πού θα μου πάει θα το μάθω.

Αρέσει στους χρήστες stavros και Faidra

avatar
stavros
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Σαβ Νοε 21, 2020 11:24 pm
εδω ειναι οι δημοσιες
avatar
Efipapad
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Σαβ Νοε 21, 2020 11:25 pm
Καλησπέρα και καλή αρχή στο νέο φόρουμ! Πολύ σημαντική κίνηση για να ανταλλάσουμε απόψεις και γνώσεις! Εγώ θα δώσω για πρώτη φορά στον 28ο διαγωνισμό. Ωστόσο, χωρίς να γνωρίζω κάτι, θεωρώ προσωπικά αδύνατον να βγει διαγωνισμός τον επόμενο μηνα. Ειδικά με τόσα κρούσματα και νεκρούς καθημερινα. Εξάλλου συνηθίζεται μάλλον να βγαίνει νωρίτερα ο αριθμός των εισακτέων. Καθαρά προσωπική η άποψη!

Αρέσει στους χρήστες Admin, Zampela83, Faidra και contender

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Σαβ Νοε 21, 2020 11:33 pm
Efipapad έγραψε:Καλησπέρα και καλή αρχή στο νέο φόρουμ! Πολύ σημαντική κίνηση για να ανταλλάσουμε απόψεις και γνώσεις! Εγώ θα δώσω για πρώτη φορά στον 28ο διαγωνισμό. Ωστόσο, χωρίς να γνωρίζω κάτι, θεωρώ προσωπικά αδύνατον να βγει διαγωνισμός τον επόμενο μηνα. Ειδικά με τόσα κρούσματα και νεκρούς καθημερινα. Εξάλλου συνηθίζεται μάλλον να βγαίνει νωρίτερα ο αριθμός των εισακτέων. Καθαρά προσωπική η άποψη!

Εύχομαι ότι καλύτερο στην προσπάθειά σου αυτή.  Cool

Κι εγώ δεν νομίζω να προχωρήσουν τόσο γρήγορα.. ωστόσο.. όλα γίνονται πλέον εξ αποστάσεως δηλ.το δημόσιο δουλεύει με τηλεργασία οπότε προχωράνε τουλάχιστον τα διαδικαστικά θέματα.

Αρέσει στον χρήστη Faidra

avatar
stavros
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Σαβ Νοε 21, 2020 11:34 pm
Οι κυα βγαινουν παντα κοντα στη προκυρηξη και εαν δεν κανω λαθος ειναι 3: αυτη που βγηκε, αυτη με αναλυτικα τις θεσες και η σημαντικοτερη που οριζει την κεντρικη επιτροπη των εξετασεων

Μετα συνεδριαζει η επιτοπη και βγαζει προκυρηξη

Φυσικα λογω covid μπορει να καθυστερησουν αλλα εινα εξαιρετικα θετικη εξελιξη για οποιον βιάζεται να δωσει

Αρέσει στους χρήστες Admin, Zampela83 και Faidra

avatar
Efipapad
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Σαβ Νοε 21, 2020 11:39 pm
Σίγουρα θετική εξέλιξη αλλά είναι αυτή η αβεβαιότητα που σε τσακίζει. Θεωρώ πιο πιθανή μια προκήρυξη το 2021, αλλά δεν πιστεύω να αργήσει ιδιαίτερα. Απλά δύσκολο εκτιμώ να βγει εντος του 2020.

Αρέσει στους χρήστες Admin, stavros και Faidra

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Σαβ Νοε 21, 2020 11:43 pm
Efipapad έγραψε:Σίγουρα θετική εξέλιξη αλλά είναι αυτή η αβεβαιότητα που σε τσακίζει. Θεωρώ πιο πιθανή μια προκήρυξη το 2021, αλλά δεν πιστεύω να αργήσει ιδιαίτερα. Απλά δύσκολο εκτιμώ να βγει εντος του 2020.

Κι εγώ το ίδιο.

Καλό βράδυ για σήμερα από εμένα!

Αρέσει στους χρήστες stavros, New member και Faidra

Zampela83
Zampela83
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 12:10 am
Καλησπέρα παιδιά κι από μένα!
Έχουμε δουλειά μπροστά μας!
Μια επιθυμία έχω σε αυτόν τον διαγωνισμό: Να μην είμαι το 161... Δεν θα το αντέξω πάλι! Very Happy Very Happy Very Happy

Αρέσει στους χρήστες Admin, Faidra, contender, Ernie, Yiannis και Irakman

avatar
letago
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 12:53 am
Καλησπέρα και καλή αρχή και από μένα!

Αρέσει στους χρήστες Admin, Faidra και contender

Krzysztof Warzycha
Krzysztof Warzycha
Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 1:05 am
Καλησπέρα και από εμένα. Να δώσω συγχαρητήρια για άλλη μια φορά στην Λίνα για την μεγάλη της όρεξη να ασχολείται ενεργά με τον διαγωνισμό της ΕΣΔΔΑ αν και γράφει στο παλιό forum περίπου 3 χρόνια (εγώ θα είχα λυγίσει από το άγχος την πίεση και το ψυχοφθόρο της όλης διαδικασίας). Εύχομαι αυτό να συνεχιστεί καθώς χωρίς την βοήθεια της, η ενημέρωση για τον εκάστοτε εισαγωγικό διαγωνισμό και τα έγγραφα του διαύγεια, θα ήταν αδύνατη..

Όσο για τον επόμενο διαγωνισμό: Το επίπεδο ανταγωνισμού της ΕΣΔΔΑ είναι πολύ υψηλό, οι υποψήφιοι είναι άτομα με πολλά προσόντα (μεταπτυχιακά, διδακτορικά κλπ) και περνάνε μόνο οι άριστα προετοιμασμένοι και όσοι δίνουν πολλές φορές (διότι έχουν την εμπειρία και γνωρίζουν τις απαιτήσεις του διαγωνισμού), οπότε αν είναι κάποιος να ασχοληθεί με την ΕΣΔΔΑ να το κάνει σοβαρά (με καθημερινό επιμελές διάβασμα, 7-8 ωρών, γράψιμο παλαιών θεμάτων, τριβή με επιστημονικά άρθρα Σ δικαίου, οικονομίας, δημόσιας διοίκησης κλπ) αλλιώς η πιθανότητα να περάσει είναι μικρή..

Είναι θετικό που βγήκαν έγγραφα στο διαύγεια που δείχνουν πως η σχολή θέλει να προκηρύξει νέο διαγωνισμό ΑΛΛΑ: Από το 2012 και μετά, ποτέ δεν έχουν γίνει 2 μαζεμένοι διαγωνισμοί σε διάστημα μικρότερο του ενός έτους.. Η πιο κοντινή απόσταση μεταξύ 2 διαγωνισμών, ήταν το Δεκέμβρη του 15 (Α στάδιο 24ου) και τον Νοέμβριο του 16 (Α στάδιο 25ου). Ας έχουμε και αυτό στο μυαλό μας στην προετοιμασία μας, αλλά χωρίς να εφησυχάζουμε.. Και σε 3 χρόνια να γίνει ο διαγωνισμός (που λέει ο λόγος) πάλι είναι τόσο αχανής η ύλη, που είναι αδύνατο να είναι κάποιος άριστα προετοιμασμένος για οποιοδήποτε θέμα και αν πέσει. Άρα, όποιος θέλει να ασχοληθεί σοβαρά με τις εξετάσεις, πρέπει να αρχίζει να διαβάζει ΧΤΕΣ..

Αρέσει στους χρήστες Admin, Faidra, contender, Ernie, Irakman και Loulis Koukledes

Amaryllis
Amaryllis
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 6:32 am
Kαλημέρα! Καλορίζικο το νέο φόρουμ!!! Καλορίζικη η ΚΥΑ για εμάς του 28ου!

Ένα δέος το 'νιωσα, δεν το κρύβω, όταν την είδα! Εύχομαι μόνο να μη γίνει σε ένα μήνα.

Η ΚΥΑ καθορισμού εισακτέων για την περσινή σειρα, την 27η, βγήκε Απρίλιο 2019 και η προκήρυξη ακολούθησε 10 ολόκληρους μήνες μετά (χωρίς εκλογές, χωρίς κοβιντ), δηλαδή τον Φεβρουάριο του 2020. ΩΣΤΟΣΟ,  στον 26ο η ΚΥΑ καθορισμού εισακτέων είχε βγει Μάιο 2018 και η προκήρυξη 15 μέρες μετά και ο διαγωνισμός έγινε ακριβώς 2 μήνες μετά την ΚΥΑ. Τάχιστα δηλ. Shocked Το ίδιο και για τον 25ο. Οπότε το τάχιστα είναι ο κανόνας.

Αυτά! Καλή επιτυχία, καλό διάβασμα σε όλους. Λίνα, σε ευχαριστούμε πολύ που μας έδωσες χώρο συζήτησης.

Αρέσει στους χρήστες Admin, letago, contender, Ernie και Loulis Koukledes

dimitram
dimitram
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 8:56 am
Καλημέρα και από εμένα!
Καλή αρχή, Λίνα,και σε αυτό σου το βήμα!
Εγω έδωσα πέρσι πρώτη φορα, με επιδερμικο διαβασμα, και ελπίζω φέτος να ναι καλύτερο από πέρσι..
Καλή μας αρχή σε ολα!

Αρέσει στους χρήστες Admin και contender

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 8:57 am
Amaryllis έγραψε:Kαλημέρα! Καλορίζικο το νέο φόρουμ!!! Καλορίζικη η ΚΥΑ για εμάς του 28ου!

Ένα δέος το 'νιωσα, δεν το κρύβω, όταν την είδα! Εύχομαι μόνο να μη γίνει σε ένα μήνα.

Η ΚΥΑ καθορισμού εισακτέων για την περσινή σειρα, την 27η, βγήκε Απρίλιο 2019 και η προκήρυξη ακολούθησε 10 ολόκληρους μήνες μετά (χωρίς εκλογές, χωρίς κοβιντ), δηλαδή τον Φεβρουάριο του 2020. ΩΣΤΟΣΟ,  στον 26ο η ΚΥΑ καθορισμού εισακτέων είχε βγει Μάιο 2018 και η προκήρυξη 15 μέρες μετά και ο διαγωνισμός έγινε ακριβώς 2 μήνες μετά την ΚΥΑ. Τάχιστα δηλ. Shocked Το ίδιο και για τον 25ο. Οπότε το τάχιστα είναι ο κανόνας.

Αυτά! Καλή επιτυχία, καλό διάβασμα σε όλους. Λίνα, σε ευχαριστούμε πολύ που μας έδωσες χώρο συζήτησης.

Σε ευχαριστώ κορίτσι...θέλει τώρα το φόρουμ μεγάλη επισκεψιμότητα για να βγαίνει πρώτο και στο Google search. Αγάλι αγάλι όμως...

Πάντως μέχρι στιγμής η ΚΥΑ επιβεβαίωσε τις θέσεις που μας είχαν πει για τον 28ο μακάρι να δώσουμε Πάσχα ή καλοκαίρι να προλάβουμε επαναλήψεις οι παλιοί και εντατική μελέτη οι καινούργιοι!

Καλημέρες σε όλους μας και καλή Κυριακή!

Αρέσει στους χρήστες PetiteAnn, letago, Amaryllis και Ernie

Amaryllis
Amaryllis
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 9:01 am
Επειδή όταν είδα την ΚΥΑ προς στιγμήν θόλωσε το μυαλό μου από το άγχος, και κυρίως όταν είδα τις προπροηγούμενες κυα και την απόστασή τους από τον διαγωνισμό τότε, θυμήθηκα τώρα τον καλό μας κόβιντ, που δεν επιτρέπει να γίνει ο διαγωνισμός χειμωνιάτικα. Ουφ! Να και κάτι καλό σε αυτήν την παλιοϊστορία του κόβιντ.

Αρέσει στους χρήστες letago, Ok1990, Ernie και Irakman

avatar
contender
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 10:58 am
Καλημέρα σε όλους! Καλορίζικο το καινούριο φόρουμ, συγχαρητήρια Λίνα για όλα όσα έχεις κάνει και συνεχίζεις να κάνεις κάθε μέρα!
Πολύ ευχάριστο νέο οι 160 θέσεις! Εύχομαι να γίνει πολύ γρήγορα ο διαγωνισμός και να τα πάτε θαυμάσια!
Θα είναι μεγάλη ευκαιρία, οι θέσεις είναι πολλές!

Αρέσει στους χρήστες Admin και letago

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 11:16 am
contender έγραψε:Καλημέρα σε όλους! Καλορίζικο το καινούριο φόρουμ, συγχαρητήρια Λίνα για όλα όσα έχεις κάνει και συνεχίζεις να κάνεις κάθε μέρα!
Πολύ ευχάριστο νέο οι 160 θέσεις! Εύχομαι να γίνει πολύ γρήγορα ο διαγωνισμός και να τα πάτε θαυμάσια!
Θα είναι μεγάλη ευκαιρία, οι θέσεις είναι πολλές!

Σε ευχαριστούμε πολύ!

Πραγματικά είναι από τα πιο καλά νέα αυτή την περίοδο.

Αρέσει στον χρήστη contender

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 11:25 am
dimitram έγραψε:Καλημέρα και από εμένα!
Καλή αρχή, Λίνα,και σε αυτό σου το βήμα!
Εγω έδωσα πέρσι πρώτη φορα, με επιδερμικο διαβασμα, και ελπίζω φέτος να ναι καλύτερο από πέρσι..
Καλή μας αρχή σε ολα!

Εύχομαι το 2021 να είναι η χρονιά σου! Είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο για να καταφέρουμε τους κοινούς μας στόχους!

Αρέσει στους χρήστες contender, Ernie και Irakman

avatar
Ernie
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 11:49 am
Καλημέρα και από εμένα... Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου καλή αρχή στο νέο αυτό φόρουμ... Κάθε τέτοια προσπάθεια είναι αξιόλογη και θέλει οπωσδήποτε να την στηρίζουμε με τον ίδιο τρόπο που στηρίζει κι εκείνη εμάς σε όλη μας αυτή την προσπάθεια... Ευχαριστούμε πολύ τη Λίνα και όλους τους διαχειριστές για αυτήν τους την πρωτοβουλία... Αρκεί να σεβόμαστε απόλυτα τους κανόνες δεοντολογίας του φόρουμ αυτού για να έχουμε την καλύτερη δυνατή ενημέρωση και καθοδήγηση για τα τεκταινόμενα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ernie στις Κυρ Νοε 22, 2020 12:03 pm, 1 φορά

Αρέσει στους χρήστες Admin, dimitram και contender

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 11:50 am
Ernie έγραψε:Καλημέρα και από εμένα... Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου καλή αρχή στο νέο αυτό φόρουμ... Κάθε τέτοια προσπάθεια είναι αξιόλογη και θέλει οπωσδήποτε να την στηρίζουμε με τον ίδιο τρόπο που στηρίζει κι εκείνη εμάς σε όλη μας αυτή την προσπάθεια... Ευχαριστούμε πολύ τη Λϊνα και όλους τους διαχειριστές για αυτήν τους την πρωτοβουλία... Αρκεί να σεβόμαστε απόλυτα τους κανόνες δεοντολογίας του φόρουμ αυτού για να έχουμε την καλύτερη δυνατή ενημέρωση και καθοδήγηση για τα τεκταινόμενα...

Μόνο εγώ είμαι προσωρινά διαχειρίστρια οποίος άλλος θέλει μαζί μου να ασχοληθεί να μου στείλει μήνυμα.

Αρέσει στους χρήστες Faidra και Ernie

avatar
Ernie
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 12:06 pm
Πάντως η γνώμη μου είναι ότι αυτή τη φορά όσο και να θέλουν δεν θα βιαστούν να ενεργοποιήσουν την επόμενη προκήρυξη... Δεν θεωρώ λογικό να τρέξουν κάτι εν μέσω αυτής της κατάστασης αν δεν ξεκαθαριστούν τα πράγματα με την πανδημία...
Την προηγούμενη φορά βγήκε η προκήρυξη το Φλεβάρη και σε τρεις εβδομάδες μπήκαμε στην πρώτη την καραντίνα...
Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα κάνουν τα ίδια σφάλματα στην οργάνωσή του όπως την περασμένη φορά...

Αρέσει στον χρήστη Admin

Amaryllis
Amaryllis
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 12:23 pm
Emie, συμφωνώ. Άλλωστε δεν μπορούν να διοργανώσουν τόσο μαζικό διαγωνισμό λόγω περιορισμών τώρα και για όσο διαρκέσουν.

Αρέσει στον χρήστη Ernie

Dim07
Dim07
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 12:52 pm
Καλησπέρα σε όλους και καλή δύναμη. Λίνα είσαι υπέροχος άνθρωπος. Σίγουρα αν κάποιος αξίζει πρώτος να πετύχει αυτή είσαι εσύ.

Αρέσει στους χρήστες Admin, Faidra, contender, Ernie και Irakman

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης