Forum Εθνικής Σχολής Δημόσιας Διοίκησης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

+49
Dioni90
aisiodoksia
NIKILE
Jimmy
el1
faidra2021
Aimilia
Πέγκυ Καρρά
Peugeot
iroessda90
Hercules
Bikos
stavd
Kalli
Απόφοιτος
PetiteAnn
nk_rtio
evakou
Alba
Markk.
Zampela83
Giannis123
Faidra
gkampaki
gery
Renderman
AI3
Blakeye
Nefeli92
elenka
Dim07
GUS
efidox
elenam
Vaso
alekoulini
Douce
Yiannis
Fay
Efi
Ernie
Admin
contender
dimitram
Amaryllis
Krzysztof Warzycha
letago
Efipapad
stavros
53 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Krzysztof Warzycha
Krzysztof Warzycha
Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 1:03 pm
Φυσικά και δεν νοείται να γίνει διαγωνισμός εν μέσω lockdown πριν από μαζικούς εμβολιασμούς. Αλλά επειδή οι εξελίξεις τρέχουν και το εμβόλιο είναι θέμα χρόνου να έρθει, αν η σχολή βιάζεται πάρα πολύ άνετα διεξάγει διαγωνισμό ακόμα και πριν το Πάσχα (με την προϋπόθεση φυσικά πως το εμβόλιο είναι αποτελεσματικό, το δεύτερο κύμα της πανδημίας περάσει, τα κρούσματα είναι ελάχιστα ή μηδαμινά κλπ.)

Αρέσει στους χρήστες Admin, Faidra, Dim07, contender, Ernie και Loulis Koukledes

avatar
Efi
Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 1:29 pm
Δε ξέρω να σας πω για τον διαγωνισμό , αλλά ξέρω να σας πω ότι ήδη τα νοσοκομεία ετοιμάζονται για τους εμβολιασμούς και πιθανότατα πριν το νέο έτος αν η χώρα καταφέρει να το έχει εγκαίρως το εμβόλιο , να ξέρετε ότι πραγματικά η χώρα κάνει ότι είναι δυνατό να γίνει , τίποτα περισσότερο δε θα μπορούσε να γίνει .

Αρέσει στους χρήστες Faidra, Dim07, contender και Ernie

avatar
Ernie
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 1:34 pm
Efi έγραψε:Δε ξέρω να σας πω για τον διαγωνισμό , αλλά ξέρω να σας πω ότι ήδη τα νοσοκομεία ετοιμάζονται για τους εμβολιασμούς και πιθανότατα πριν το νέο έτος αν η χώρα καταφέρει να το έχει εγκαίρως το εμβόλιο , να ξέρετε ότι πραγματικά η χώρα κάνει ότι είναι δυνατό να γίνει , τίποτα περισσότερο δε θα μπορούσε να γίνει .

Σαν την υγεία δεν έχει οπωσδήποτε... Κανένας δεν το αμφισβητεί αυτό φυσικά... Θέλει πολλή ψυχραιμια και υπομονή... Όπως στηρίζεται ο καθένας και χαίρομαι πολύ που υπάρχουν τέτοιες όμορφες πρωτοβουλίες να μοιραζόμαστε τους προβλήματα και τις ενημερώσεις μας σε φορουμς σαν και αυτό...

Αρέσει στους χρήστες Admin, Dim07, contender, Efi και Irakman

avatar
Efipapad
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 2:11 pm
Δε θέλω να φανώ απαισιόδοξη, αλλά με το σκεπτικό ότι οι εμβολιασμοί ΙΣΩΣ αρχίσουν και το Γενάρη του 2021, το πιθανότερο σε 2 δόσεις και αρχικα σε υγεινομικους, ευπαθείς ομάδες κλπ., πόσο πιθανος είναι ο άμεσος εμβολιασμός ολοκλήρου του πληθυσμού και η γρήγορη επιστροφή στην καθημερινότητα; Σκέψεις κάνω και εγώ, όπως όλοι και δεν ξέρω κατά πόσο είναι βάσιμες ή οχι

Αρέσει στους χρήστες Amaryllis, Dim07, contender και Ernie

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 2:11 pm
Dim07 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους και καλή δύναμη. Λίνα είσαι υπέροχος άνθρωπος. Σίγουρα αν κάποιος αξίζει πρώτος να πετύχει αυτή είσαι εσύ.

Εεε θέλω να πιστεύω ότι κάποτε θα περάσω κι εγώ...στην περίπτωση μου όμως είναι θέμα συγκυριών.

Αρέσει στους χρήστες Zampela83, Faidra, Dim07, contender, Ernie, MissMaria, Yiannis και Irakman

avatar
Fay
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 2:21 pm
Καλησπέρα και απο εμένα,
καλή δύναμη και επιτυχία σε όλους. Εγώ θα δώσω για πρώτη φορά και πραγματικά πιστέυω πως αυτός ο διαγωνισμός είναι πάνω απ΄'ολα και μια "μάχη" με τον εαυτό σου λόγω της ψυχολογικής διάστασης εφόσον η ύλη είναι τεράστια και πολλές φορές φτάνεις στο σημείο να λες τα παρατάω δεν τα παρατάω. Συγχαρητήρια Λίνα γι αυτή σου την πρωτοβουλία να συνεχίσεις το site. Εύχομαι τα καλύτερα Smile Smile

Αρέσει στους χρήστες Dim07, Ernie και Irakman

Amaryllis
Amaryllis
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 2:22 pm
Συμφωνώ απόλυτα με Έφη, η διεξαγωγή του διαγωνισμού εξαρτάται από την άνοιξη και τον καιρό για να συνωστισθούν τόσοι εξεταζόμενοι σε αίθουσες με απόσταση και ανοιχτά παράθυρα, όχι από το εμβόλιο. Προσωπική άποψη φυσικά και με επιφύλαξη, όπως πάντα.

Αρέσει στους χρήστες contender, Ernie και Efi

avatar
Ernie
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 2:25 pm
Μέσα σε όλη αυτή την κατάσταση που βιώνουμε με την πανδημία το γεγονός ότι προετοιμάζομαι συνέχεια γι' αυτό το διαγωνισμό με βοηθάει να ξεφεύγω από αυτή την πραγματικότητα και μου δίνει κάποια δύναμη και νότα αισιοδοξίας... Είναι καθαρά προσωπική μου τοποθέτηση αυτή αλλά, να χτυπήσω ξύλο, σε μένα δουλεύει αυτό... Μακάρι και σε εσάς... Από εκεί και μετά προετοιμαζόμαστε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και όποτε θέλει να βγει η προκήρυξη ας βγει.... Απλά να μην χάνουμε καθόλου χρόνο... Το ζητάει και η ψυχολογία μας...

Αρέσει στους χρήστες Admin, Zampela83, Amaryllis, dimitram, Dim07, contender, Yiannis και Irakman

avatar
Yiannis
Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 7:04 pm
Καλησπέρα σε όλα τα αλάνια! Λίνα σε ευχαριστούμε. Εύχομαι καλή τύχη στον 28 ο διαγωνισμό, σε όλους όσοι χαρακτηρίζονται από ευφυΐα, κριτική σκέψη, ανιδιοτέλεια (στο μέτρο του εφικτού), ενσυναίσθηση και έχουν διάθεση προσφοράς στο κοινωνικό σύνολο, ακόμα και εάν, δε μιλάνε τέλεια τα αγγλικά ή δε μαθαίνουν απ' έξω και ανακατωτά τα ντεμέκ θέσφατα και τις βασανιστικές κοινοτοπίες της εποχής μας.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Yiannis στις Κυρ Νοε 22, 2020 9:24 pm, 2 φορές συνολικά

Αρέσει στους χρήστες Admin, contender, Ernie και Vaso

avatar
Douce
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Κυρ Νοε 22, 2020 7:07 pm
Καλή αρχή στο νέο forum και καλορίζικο, Λίνα μπράβο σου! Ξεκινάμε με θετική ενέργεια και πίστη στον σκοπό μας να περάσουμε! Καλό διάβασμα σε όλους!

Αρέσει στους χρήστες Admin, New member, Faidra, contender και Ernie

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 6:21 am
Χαίρομαι παρά πολύ που σας αρέσει το νέο φόρουμ. Παρόλο που το έψαξα πολύ τελικά το συγκεκριμένο φόρουμ δηλ το να έρθουμε κάτω από τη στέγη του forumgreek ήταν μια παρόρμηση της στιγμής!
Σιγά σιγά θα το μάθω και θα γίνει καλύτερο από το μποξακι γιατί τώρα έχω κι όλους εσάς μαζί μου!
Καλή αρχή στο διάβασμα μας! Καλή εβδομάδα και πολλές καλημέρες!

Αρέσει στους χρήστες contender, Ernie, Douce και k88

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 6:37 am
Μπήκα στο παλιό φόρουμ και ξαφνικά επειδή άνοιξα εγώ το φόρουμ μπήκε ο ένας διαχειριστής και άνοιξε thread για τον 28 εισαγωγικό διαγωνισμό! Παιδιά ότι θέλετε...αλλά εγώ να σας πω την αλήθεια δεν θα τους κάνω το χατίρι να στηρίξω πλέον το δικό τους φόρουμ. Ας το κάνουν αυτοί έτσι ώστε να έχετε κι εσείς διπλή πληροφόρηση.

Εγώ θα συνεχίσω εδώ να σας στηρίζω και να σας δίνω πληροφορίες και υλικό.

Υ.Γ. Ο νέος διαγωνισμός από ότι μου είπαν θα αργήσει!

Αρέσει στους χρήστες PetiteAnn, Amaryllis, contender, Ernie και Vaso

Amaryllis
Amaryllis
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 7:21 am
Admin έγραψε:Μπήκα στο παλιό φόρουμ και ξαφνικά επειδή άνοιξα εγώ το φόρουμ μπήκε ο ένας διαχειριστής και άνοιξε thread για τον 28 εισαγωγικό διαγωνισμό! Παιδιά ότι θέλετε...αλλά εγώ να σας πω την αλήθεια δεν θα τους κάνω το χατίρι να στηρίξω πλέον το δικό τους φόρουμ. Ας το κάνουν αυτοί έτσι ώστε να έχετε κι εσείς διπλή πληροφόρηση.

Εγώ θα συνεχίσω εδώ να σας στηρίζω και να σας δίνω πληροφορίες και υλικό.

Υ.Γ. Ο νέος διαγωνισμός από ότι μου είπαν θα αργήσει!

Καλημέρα, Λίνα. Βόμβα αυτή!!! Όταν λες θ' αργήσει, δηλ.; Γιατί βγήκε ο προγραμματισμός; Μιλάμε για β΄ εξάμηνο 21; Ή α΄ όπως υποθέταμε;

Αρέσει στον χρήστη Ernie

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 7:40 am
Amaryllis έγραψε:
Admin έγραψε:Μπήκα στο παλιό φόρουμ και ξαφνικά επειδή άνοιξα εγώ το φόρουμ μπήκε ο ένας διαχειριστής και άνοιξε thread για τον 28 εισαγωγικό διαγωνισμό! Παιδιά ότι θέλετε...αλλά εγώ να σας πω την αλήθεια δεν θα τους κάνω το χατίρι να στηρίξω πλέον το δικό τους φόρουμ. Ας το κάνουν αυτοί έτσι ώστε να έχετε κι εσείς διπλή πληροφόρηση.

Εγώ θα συνεχίσω εδώ να σας στηρίζω και να σας δίνω πληροφορίες και υλικό.

Υ.Γ. Ο νέος διαγωνισμός από ότι μου είπαν θα αργήσει!

Καλημέρα, Λίνα. Βόμβα αυτή!!! Όταν λες θ' αργήσει, δηλ.; Γιατί βγήκε ο προγραμματισμός; Μιλάμε για β΄ εξάμηνο 21; Ή α΄ όπως υποθέταμε;

Μέχρι στιγμής ξέρω μόνο αυτό... σίγουρα δεν θα γίνει όπως έλεγαν πριν το Πάσχα του 2021 πάμε από ότι φαίνεται για το καλοκαίρι όπως και πέρσι. Όταν θα γνωρίζω περισσότερα θα σας πω.

Αρέσει στους χρήστες Amaryllis και Ernie

Amaryllis
Amaryllis
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 7:45 am
Σ' ευχαριστώ και πάλι, Λίνα. Σημαντική παράταση δηλαδή. Καλή δύναμη σε όλους μας μέχρι τότε.

Αρέσει στους χρήστες Admin, contender και Ernie

avatar
alekoulini
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2020
Τόπος : Θεσσαλονίκη

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 8:37 am
Καλημέρα σε όλους και καλή αρχή!!! Το γεγονός ότι βγήκε η ΚΥΑ και ειδικά εν μέσω covid, δεν λέει τίποτα... Διαγωνισμός μπορεί να γίνει μετά από 1 χρόνο, όπως μας έκαναν την προηγούμενη φορά (τι μαρτύριο κι εκείνο, θεέ μου!). Κατά πάσα πιθανότητα η προκήρυξη θα βγει την άνοιξη και ο διαγωνισμός θα γίνει μέσα στο καλοκαίρι, όπως πέρυσι, για να υπάρχουν λιγότερες πιθανότητες διασποράς... Αυτές είναι οι προβλέψεις μου! Cool Laughing

Αρέσει στους χρήστες Admin, contender και Ernie

avatar
Giannis123
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 9:49 am
Καλή εβδομάδα και καλή αρχή στο forum!!!

Αρέσει στους χρήστες Admin, contender και Ernie

avatar
Vaso
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 9:52 am
Ευχαριστούμε πολύ Λίνα για την προσπάθεια που κάνεις! Καλή συνέχεια σε όλους!

Αρέσει στους χρήστες Admin, contender και Ernie

avatar
elenam
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 10:15 am
Kαλημέρα Λίνα , καλημέρα ομαδα .

Λίνα ευχαριστούμε για όλα , καλοταξιδο το νεο forum !

Ευχομαι καλή δυναμη σε ολους μας ,γιατι θα μας χρειαστει!

Αρέσει στους χρήστες Admin και contender

avatar
efidox
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2020
Ηλικία : 39

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 10:38 am
Καλημέρα κ καλή δύναμη σε όλους!!!Πολύ χαίρομαι Λίνα που σε βρίσκω κ πάλι!!! Πόσο σε θαυμάζω κ σε εκτιμώ, πραγματικά!! Είσαι υπέροχος άνθρωπος! Σου εύχομαι καλή τύχη σε όλα σου τα ξεκινήματα! Καλή αρχή στο νέο forum, καλορίζικο! Ας έχουμε θετική ενέργεια! Καλό διάβασμα σε όλους!

Αρέσει στους χρήστες Admin, contender, Ernie και alekoulini

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 10:49 am
Σας ευχαριστώ όλους για την στήριξη σας κι εγώ θα είμαι εδώ για εσάς στο διάβασμα σας και στην προετοιμασία σας γιατί είναι πολύ σημαντικό να λύνονται οι απορίες όλων μας. Κι εγώ δεν είμαι παντογνώστης εσείς με φέρατε εδώ κι εγώ θα με τη βοήθεια όλων σας θα συνεχίσω!

Πολλές καλημέρες θα επανέλθω πιο μετά.

Αρέσει στους χρήστες Dim07, contender, Ernie, Douce, alekoulini, elenam και k88

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 1:29 pm
Αυτή τη στιγμή λόγω της πανδημίας δεν υπάρχει τίποτα νεότερο όσον αφορά τον επόμενο διαγωνισμό, το μόνο που με ενημέρωσαν είναι ότι θα αργήσει. Πόσο; δεν γνωρίζω. Όταν θα έχω νεότερα θα σας ενημερώσω.

Αρέσει στους χρήστες Ernie, MissMaria και alekoulini

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 2:03 pm
Παιδιά όταν γράφεστε να ξέρετε ότι το μέιλ επιβεβαίωσης της εγγραφής ή του κωδικού μπορεί να πάει στα σπαμ.

Αρέσει στον χρήστη Ernie

Admin
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 208
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2020
https://esdda.forumgreek.com

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 2:44 pm
Σήμερα ήρθε το τέλος εποχής στο προηγούμενο φόρουμ. Ο Σωτήρης απλά με διέγραψε.
Όλοι πάντως μπορείτε να με βρείτε στο mylonalin@yahoo.gr

Σας ευχαριστώ και πάλι όλους. Ας ξεκινήσουμε λοιπόν!

Αρέσει στον χρήστη Ernie

Zampela83
Zampela83
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2020

28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός - Σελίδα 2 Empty Απ: 28ος Εισαγωγικός Διαγωνισμός

Δευ Νοε 23, 2020 3:00 pm
Εάν μου επιτρέπετε και μιας και δεν γνωρίζω ούτε την Λίνα ούτε τους διαχειριστές του άλλου φόρουμ (γράφτηκα μετά τα αποτελέσματα της ΚΖ), εγώ βλέπω αυτή τη στιγμή μια γυναίκα που έχει τόση όρεξη να κάνει μια συνεργατική προσπάθεια και αυτό με εμπνέει να ακολουθήσω ώστε να περάσει ο καιρός μέχρι τον διαγωνισμό. Βλέπω δειλά δειλά το μποξάκι της Λίνας και νιώθω ότι σε αυτό το πλαίσιο μπορώ να προσφέρω κι εγώ περισσότερα προς όλους. Κρίμα που δεν το είχα πάρει χαμπάρι πιο νωρίς. Ίσως να ήμουν 1-2 θέσεις πιο πάνω. Αλλά κοιτάμε μπροστά και σκέφτομαι αυτές τις μέρες μήπως θα βοηθούσε ακόμα περισσότερο αν στο φόρουμ υπήρχαν ενότητες για το ΟΛΚ και την Οικονομία, ώστε να αραδιάζουμε μέσα πράγματα που βρίσκουμε ή να κάνουμε ειδικότερες συζητήσεις και η Λίνα μετά να τοποθετεί αυτές τις πληροφορίες στην ολοκληρωμένη ύλη που έχει μέσα στη σελίδα της. Αυτά και καλή σας ημέρα!

Αρέσει στους χρήστες Admin, Ernie, Kallia και GUS

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης